Вітаємо переможниць обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Дата: 01.03.2023 11:06

Найбільш значущим заходом, спрямованим на формування в інтелектуально обдарованої учнівської молоді елементів наукового світогляду є Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Саме Мала академія наук покликана формувати в учнів уміння та навички культури наукового дослідження.

22, 25–27 лютого 2023 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України. На розгляд журі було подано 523 дослідницьких проєктів учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України. Четверо розумних, допитливих, талановитих юних науковців закладів загальної середньої освіти Великобудищанської територіальної громади мали змогу реалізувати свої креативні проєкти.

Маємо чудову нагоду сказати про результати обласного конкурсу-захисту:

ІІІ місце – Вероніка ДУДНИК, учениця 11 класу Великобудищанського спеціалізованого закладу освіти І-ІІІ ступенів Великобудищанської сільської ради (науковий керівник Лукаш Наталія Дмитрівна) з проєктом «Військово-патріотичний туризм в Україні: сучасний стан, географія поширення» (секція: географія);

ІІІ місце – Тетяна ЛАГУТА, учениця 11 класу Великобудищанського спеціалізованого закладу освіти І-ІІІ ступенів Великобудищанської сільської ради (науковий керівник Золотоверх Антоніна Олександрівна,) з проєктом «Психологічні особливості прояву тривожності здобувачів освіти в умовах змішаного навчання» (секція: психологія).

Вітаємо наших переможниць! Дякуємо усім, хто був причетний до обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України: учасникам – за сміливе, зважене і правильне рішення, за наполегливість і віру в себе; науковим керівникам – за мудрість і терпіння; науковцям, членам журі, – за толерантність, розуміння та підтримку; організаторам конкурсу – за віру у проєкти і титанічну працю!

Усім – мирного неба, міцного здоров’я, усіляких гараздів і нових успіхів на ниві науки!