До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбувся благодійний футбольний турнір на підтримку ЗСУ

Дата: 15.02.2023 14:59

15 лютого, до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбувся благодійний футбольний турнір на підтримку ЗСУ.

На початку хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам‘ять загиблих захисників у війні з росією.

Урочистий захід відкрив директор ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» Олександр Мигаль.

«Ми живемо у непрості часи, кожен із нас намагається зробити свій вклад у Перемогу. Ваш, нібито символічний вклад,  виразився у сьогоднішньому благодійному футбольному турнірі на підтримку ЗСУ», - звернувся Олександр Мигаль до присутніх.

Привітав учасників змагань голова Великобудищанської територіальної громади Микола Шаблій.

«Минулого разу ми збиралися разом ще у мирний час. Але я вдячний наший друзям - ветеранам футболу з Липової Долини та Лебедина, які долучилися до заходу. Сьогодні ми всі маємо одну мету - перемогти. Саме тому цьогорічний турнір благодійний».

Цього дня у спортивній залі ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» змагалися 3 футбольні команди.

За результатами проведених ігор, призові місця розподілилися таким чином:

1 місце - команда Великобудищанської громади

2 місце - команда м. Лебедин

3 місце - команда смт Липова Долина

Головний суддя змагань - Ігор Близнюк.

Родзинкою турніру став продаж оригінальної футболки з автографом гравця Національної Збірної України Андрія Ярмоленка. За результатами аукціону, її було продано за 3000 грн.

Загальна сума коштів, зібраних під час заходу, склала 15 350 грн. Їх спрямують на забезпечення Донецького прикордонного загону, який воює під Бахмутом.

Цей турнір відбувся за ініціативи голови Великобудищанської громади Миколи Шаблія та підтримки депутатської групи «Довіра Полтавщини».

Дякуємо учасникам за долучення до благодійної справи!