Спортсмени Великобудищанської громади зайняли призові місця на відкритому турнірі з кіокушинкай

Дата: 13.02.2023 10:59

Днями у Ромнах відбувся відкритий чемпіонат з кіокушинкай - контактного виду спорту, найжорсткішого і найскладнішого стилю карате. Учасниками змагань стали спортсмени з двох областей: Полтавської та Сумської.

Вихованці Анатолія Рукавкова (тренер школи кіокушинкай карате у с. Сватки та с. Книшівка) на відкритому турнірі вибороли призові місця.

Яна Щербань (с. Книшівка) зайняла перше місце, срібні медалі вибороли Софія Лесик, Дарина Довгополик, Лілія Сахно, Анастасія Колодіна та Артур Ковтун; бронзу взяли Софія Безпала, Христина Сенченко, Таміла Сахно, Максим Шурло, Сергій Шиш, Арсен Мінченков та Дмитро Сиротюк.

Секція кіокушинкай у Великобудищанській громаді діє з початку 2022 року за ініціативи голови громади Миколи Шаблія. Юні спортсмени стають учасниками обласних та всеукраїнських змагань, благодійних заходів та отримують призові місця.

Члени виконавчого комітету та депутати Великобудищанської сільської ради підтримують розвиток спорту на території громади та забезпечують вихованців секції необхідним спортивним спорядженням.