ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 24.01.2023 09:43

відповідно до пункту 4¹ постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів»)

1. Ідентифікатор закупівліUA-2023-01-20-002256-a

2. Назва предмету закупівлі: Риба свіжоморожена хек (тушка без голови) за кодом ДК 021:2015 — 15220000 -6 «Риба, рибне філе та інше м’ясо риби».

3. Обсяги закупівлі:

Найменування товару, запропонованого Учасником

Кількість товару

Одиниця виміру

Риба свіжоморожена хек (тушка без голови)

Кг

1. Період постачання: до 31 грудня 2023 року (включно).

5. Місце постачання: Місце поставки товару: Бобрицький ЗДО "Калинка" с.Бобрик, вул.Центральна, 55

Веприцький ЗДО "Барвінок" с.Веприк, вул.Васюти, 61

Веприцький ЗДО "Малятко", с.Веприк, вул.Молодіжна, 24

Вельбівський ЗДО "Росинка" с.Вельбівка, вул.Центральна, 191

Мартинівський ЗДО "Сонечко" с.Мартинівка, площа Перемоги, 1

Плішивецький ЗДО "Мрія" с.Плішивець, вул.Соборна, 33

Книшівський ЗДО "Вишенька" с. Книшівка, вул.Шкільна, 10

Великобудищанський ЗДО "Сонечко" с.Великі Будища, вул. Травнева, 1а

Книшівський ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Книшівка, вул.Шкільна, 10

Веприцький ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Веприк, вул. Васюти, 57

Мартинівський ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Мартинівка, пров.Шкільний, 11

Вельбівський ЗЗСО І-ІІ ст. с.Вельбівка, вул.Шкільна, 7

1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Риба заморожена без голів хек. Без ГМО. Зовнішній вигляд блоків риби: блоки цілі, поверхня рівна, чиста. Риба повинна бути патрана, без голів, заморожена не більше одного разу. Тушки риби повинні бути не менше ніж 200 г. (у розмороженому виді). Поверхня риби ціла, рівна, чиста, недеформована, природного кольору, консистенція м’язівщільна, запах після розморожуванняпритаманний свіжій рибі без сторонніх запахів і присмаків. Не допускається присутність льоду. Кожна партія товару повинна бути окремо розфасована відповідно до заявки Замовника. Фасування повинно забезпечувати цілісність товару при перевезенні. Постачання спеціалізованим транспортом постачальника (фургон рефрижератор).

1. Розмір бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення щодо предмета закупівлі визначено відповідно до кошторису на 2023 рік».

Визначення потреби здійснено на підставі аналізу фактичного використання товару для забезпечення діяльності замовника у минулих періодах та з урахуванням запланованих поточних завдань замовника.

1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Очікувана вартість закупівлі риби свіжомороженої хек (тушка без голови) становить 105395,00  грн. та визначена на підставі наказу Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», а саме: методом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро» тощо), шляхом здійснення запиту до Постачальників для отримання комерційної пропозиції на 2023 рік та наявної потреби закладів.