ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АСОЦІАЦІЯ САПЕРІВ УКРАЇНИ» СТВОРИЛА ОНЛАЙН НАВЧАЛЬНУ ПЛАТФОРМУ

Дата: 03.01.2023 08:54

Громадська організація «Асоціація саперів України» створила онлайн Навчальну платформу

Платформа  дає змогу поінформувати більшу кількість населення про безпечну поведінку під час повітряної тривоги, раптовому обстрілу, евакуації, виявленні вибухонебезпечних предметів тощо.

Перевагами Навчальної платформи Асоціації є:

— безкоштовний доступ до всіх матеріалів платформи;

— дистанційне навчання будь-де та у будь-який час;

— можливість навчатися як на комп'ютері, так і на смартфоні;

— сучасний інтерфейс, зручна навігація, структурований контент, тести та відеоматеріали, є відеоінструкція з користування платформою, що забезпечить навчання населення будь-якого віку;

— можливість отримати сертифікат про проходження курсів.

Зазначимо, що Асоціація https://www.uda.org.ua активно працює на всій території України задля підвищення безпекової складової цивільного населення. 3 2019 року організація реалізовує гуманітарні проєкти у сфері протимінної діяльності та дій цивільного населення під час обстрілів, зокрема, навчає населення правилам безпечної поведінки.

Наразі, їх діяльність охоплює майже всі регіони нашої країни щодо інформування населення з безпекової поведінки під час збройного конфлікту і мінної небезпеки.