Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі Нафта і дистиляти (дизельне паливо (по талонам), бензин А-95 (по талонам)

Дата: 27.12.2022 15:23

Обґрунтування

Нафта і дистиляти

(дизельне паливо (по талонам), бензин А-95 (по талонам)

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Назва предмета закупівлі

ДК 021:2015 09130000-9 «Нафта і дистиляти» Нафта і дистиляти (дизельне паливо (по талонам), бензин А-95 (по талонам)

Вид процедури

Відкриті торги

Ідентифікатор закупівлі

UA-2022-12-27-009818-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог законодавства.

Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі наведена в Додатку 3 до тендерної документації на закупівлю.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення визначено відповідно до бюджетної програми на 2023 рік, а також до потреби наданої закладами освіти, КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар»

Очікувана вартість предмета закупівлі

608980,40 грн з ПДВ

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося із застосуванням одного з методів визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої методики Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, а саме проведений моніторинг цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу інформації про ціну товару (шляхом моніторингу вартості предмету закупівлі).