З 1 листопада в Україні здорожчало термінове оформлення внутрішнього та закордонного паспортів

Дата: 02.11.2022 09:09

Так, вартість оформлення паспорта громадянина України упродовж 10 днів подорожчає з 252 до 496 грн. А оформлення закордонного паспорта за три чи сім днів зросте з 704 до 992 грн.

Крім того, вартість оформлення та обміну проїзного документа біженця збільшиться з 226 до 452 грн.

Також через шість місяців після скасування воєнного стану оформлення внутрішнього паспорта (у формі картки), крім оформлення паспорта вперше, за 20 днів зросте зі 126 до 248 грн.

А оформлення закордонного паспорта за 20 днів подорожчає з 352 до 496 грн через пів року після завершення воєнного стану.