Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт дороги по вулиці Центральна, в с. Вельбівка, Полт.обл

Дата: 27.10.2022 09:45

Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт дороги по вулиці Центральна, в с. Вельбівка, Миргородського району, Полтавської області)

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі розроблені відповідно до дефектних актів, наявної потреби у вказаних роботах, та розроблені для покращення благоустрою місцевості.

Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі визначені у відповідному додатку до тендерної документації.

Очікувана вартість закупівлі робіт з будівництва, капітального ремонту та реконструкції визначається з урахуванням Правил визначення вартості будівництва ДСТУ Б Д.1.1-1:2013, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293, а також Відомчих будівельних норм ВБН Г.1-218-182:2006 “Класифікація робіт з ремонтівавтомобільних доріг загального користування”, затверджених рішенням колегії Державної служби автомобільних доріг України від 10.04.2006 № 16 відповідно дорозробленої та затвердженої проектно-кошторисної документації.

Розміру бюджетного призначення складає – 2 000 000,00 грн.

Очікувана вартість становить – 2 000 000,00 грн.

Посилання па процедуру закупівлі в електронній системі закупівель: