Марафон "Гадяцьке сафарі": як це було (відеоролик)

Дата: 26.10.2022 13:45

15 жовтня у селі Вельбівка Великобудищанської громади на благодійному біговому марафоні зібралось чимало спортсменів з усієї України. Долали три дистанції: 10 км, 21,1 км, 42,2 км. Умовою участі був донат 100 грн і більше на допомогу для ЗСУ.

Сьогодні презентуємо відеоролик, який повною мірою занурить вас в атмосферу того сонячного дня, позитивних емоцій, які учасники отримали від забігу, а також здорового способу життя.

Долучайтесь до спортивних активностей, які проводяться на території нашої громади! Слідкуйте за анонсами подій, ставайте спортивними, адже фізичні навантаження - це і про здоров'я, і про гарний психо-емоційний стан, і про чудовий настрій!

Організатори марафону висловлюють подяку голові Великобудищанської громади Миколі Шаблію за надану допомогу у підготовці заходу.

Гарного перегляду!