14 жовтня - День захисників та захисниць України, а також День українського козацтва

Дата: 14.10.2022 09:06

233-й день в умовах тероризму, у вбивствах та окупації окремих територій ми все ще живемо, маємо змогу робити звичні справи завдяки тим, хто оберігає наше життя на землі, у воді та у повітрі.

Захисники та захисниці - це ті українці, які щодня віддають свої життя за спокій тих, хто в тилу.

Це ті, хто вісім місяців поспіль бере до рук зброю і йде вперед. Навіть якщо у минулому - це цивільна людина без військового досвіду.

Це ті, чиї сміливість і хоробрість щодня і щохвилини рятують життя тисячам українців, звільняючи від російського окупанта.

Це ті, хто готовий до останнього йти за український народ, українські території та незалежність країни.

Це ті, незламний дух, мужність і самовідданість яких є національною ідеєю усіх українців!

Це й ті, хто робить неймовірні «подвиги» в тилу, збираючи на автомобілі, амуніцію, тепловізори; ті, хто передає харчування, в‘яже теплі речі для наших воїнів чи готує консервацію.

Це небайдужі, це хоробрі люди, які йдуть до кінця!

З Днем захисників і захисниць України!

Нашу єдність не перемогти! Бо сьогодні захисник - кожен українець! А разом - ми сила!

Віримо в Україну!

Віримо в ЗСУ!