У Великобудищанській громаді відкрили поліцейську станцію

Дата: 30.09.2022 08:59

Учора, 29 вересня, у селі Веприк  Великобудищанської громади відкрили поліцейську станцію.

На урочистому відкритті станції були пристуні сільський голова Микола Шаблій, представники громади та керівництво поліції: Борис Реутов, заступник начальника поліції Полтавщини, Роман Ніколаєнко, очільник управління превентивної діяльності поліції області, Ольга Берестова, керівниця сектору взаємодії з громадами обласної поліції, Віталій Ярмолюк, начальник Миргородського райвідділу поліції, та заступник начальника територіального підрозділу поліції з превентивної діяльності Сергій Овчаренко.

Поліцейська станція обладнана необхідною для роботи технікою, а також місцем для відпочинку.

Поліцейські офіцери - Сергій Кайола та Станіслав Шестопалов - на варті спокою та порядку на території Великобудищанської громади.