У Великобудищанській громаді відбувся благодійний футбольний турнір "Кубок Довіри"

Дата: 17.09.2022 16:19

17 вересня у Великобудищанській громаді відбувся футбольний турнір «Кубок Довіри».

Розпочали футбольні змагання хвилиною мовчання на знак вшанування загиблих захисників у війні з росією.

Учасниками змагань стали 8 команд: «ЗСУ», «Бобрик», «Плішивець», «Книшівка», «Вельбівка», «Ветеран», «Веприк», «Юніор».

Про особливість цьогорічних змагань розповів голова Великобудищанської громади Микола Шаблій:

«Турнір започаткований ще у 2020 році, за підтримки народного депутата Олега Кулініча. Традиційно, ми проводили його 24 серпня. Війна внесла свої корективи. Цьогоріч змагаються 7 команд із сіл Великобудищанської громади, ще одна – військові ЗСУ, які нині проживають у нашій громаді. Особливість цього турніру у тому, що він благодійний – усі зібрані кошти передадуть на потреби ЗСУ».

Наймолодшому учасникові змагань – 12 років, найстаршому – 62. Між командами точилась запекла боротьба за першість у футбольному турнірі «Кубок Довіри».

За результатом ігор, призові місця розподілилися таким чином:

1 місце – команда «Плішивець»

2 місце – команда «Веприк»

3 місце – «Ветеран» (с. Веприк)

Дякуємо усім учасникам за участь у змаганнях!

У здоровому тілі – здоровий дух!