Запрошуємо жителів Великобудищанської громади долучитися до Всесвітнього дня прибирання

Дата: 08.09.2022 09:28

Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, ряду громадських організацій проводить щорічно Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Україна стане частиною міжнародного руху, акції прибирання відбудуться у всьому світі, об’єднають мільйони учасників.

Щорічний Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» проводиться з метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад та залучення ВПО до суспільно корисної діяльності.

У 2022 році Всесвітній день прибирання пройде з дотриманням карантинних норм, заборон, обмежень, які діють на період війни.

Всесвітній день прибирання відбудеться 17 вересня о 10:00  по старостинських округах Великобудищанської громади.

Запрошуємо жителів Великобудищанської територіальної громади, ВПО, які проживають у населених пунктах громадах, долучитися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» в Україні, який відбудеться одночасно в 24 областях разом з 191 країнами Світу.