Дві волонтерки Великобудищанської громади отримали Почесні Грамоти Миргородської райдержадміністрації Миргородської районної ради

Дата: 30.08.2022 09:54

За час повномасштабного вторгнення російських військ на територію України, чимало жителів Великобудищанської територіальної громади доклали багато зусиль для майбутньої перемоги над ворогом. Це й збір коштів на придбання необхідного обладнання та техніки для військовослужбовців, проведення благодійних заходів, допомога внутрішньо переміщеним особам (збір продуктів та всього необхідного для проживання), та інше.

З нагоди Державних свят, жителі Великобудищанської територіальної громади Людмила Демченко та Наталія Возна, які постійно та систематично надають допомогу внутрішньо переміщеним особам із самого початку війни, отримали Почесні Грамоти Миргородської райдержадміністрації Миргородської районної ради.

Днями сільський голова Микола Шаблій вручив Почесні Грамоти волонтеркам та подякував за небайдужість та всебічну допомогу тим, хто зараз її потребує найбільше.