Україна збирає Армію дронів

Дата: 22.08.2022 16:13

Армія дронів – проєкт, започаткований Міністерством цифрової трансформації, Генеральним штабом Збройних сил України та Держслужбою спецзв'язку.

Мета – посилити українську армію та зберегти життя тисячам наших військових.

Це комплексна програма, що включає в себе системну закупівлю дронів, їхній ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів. «Армія дронів» допоможе ЗСУ моніторити лінію фронту – а це близько 2 470 кілометрів та давати ефективну відсіч ворожим атакам.

Нагадаємо, із 1 липня 2022 року Мінцифра та Генеральний штаб ЗСУ запустили спільний проєкт зі збору коштів на безпілотники для військових через глобальну ініціативу Президента України UNITED24.

Як долучитися до збору дронів:

– долучайтеся до збору коштів на порталі UNITED24. Кошти надійдуть на рахунок Міноборони – і військові куплять дрони самі.

– ви можете віддати свій дрон ЗСУ. Принесіть дрон до відділення «Нової пошти». Скажіть, що віддаєте його на потреби ЗСУ «Армія дронів». Працівники направлять дрон за призначенням.

Допоможи Україні створити армію дронів.

Кожен дрон рятує життя і наближає перемогу України!