Оперативна інформація у громаді станом на 12 серпня

Дата: 12.08.2022 09:45

12 серпня. П‘ятниця. 170-й день війни українців за збереження та цілісність територій з російською армією.

Учора за добу сигнал повітряної тривоги на Полтавщині лунав 3 рази. Ситуація у Великобудищанській громаді спокійна та контрольована.

Шановні внутрішньо переміщені особи Великобудищанської громади!

Нагадуємо: сьогодні, 12.08.22, у Веприцькому СБК із 09:00 до 12:00 відбудеться видача продуктових наборів для ВПО, які зареєстровані на території Великобудищанської громади.

Із собою ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно мати паспорт та довідку ВПО.

Продуктовий набір видається на сім’ю, тому потрібні довідки усіх членів родини, які проживають за одною адресою.

Продуктові набори будуть видавати БФ «РОБИМО ДОБРІ СПРАВИ РАЗОМ» спільно з БФ «ВІДНОВИМО РАЗОМ» за підтримки Міжнародного фонду «World Central Kitchen».

12 серпня - Міжнародний день молоді та День молоді в Україні. За наказом Президента Володимира Зеленського 1 січня 2022 року об'єднали святкування Дня молоді з міжнародним святом.

Не порушуйте правил комендантської години: на Полтавщині із 23:00 до 05:00 перебувати на вулиці без нагальної потреби заборонено.