Оперативна інформація у громаді станом на 13 липня

Дата: 13.07.2022 10:52

«Окупанти вже добре відчули, що таке сучасна артилерія, і у них не буде безпечного тилу ніде на нашій землі», - головне зі вчорашнього звернення Президента Володимира Зеленського.

Останніми днями ЗСУ знищили декілька складів з боєприпасами російської армії, використовуючи високоточну зброю.

Але потрібно пам‘ятати, що війна триває, і на деяких напрямках щодня йдуть запеклі бої. Крім цього, ворог продовжує хаотичні обстріли по всій території України.

Тому головне завдання - зберегти своє життя, реагувати на сигнали повітряної тривоги і негайно переходити в укриття. Якщо поряд такої можливості немає - скористайтеся правилом двох стін.

Минула доба на Полтавщині була спокійною, ранок розпочався без сигналів повітряної тривоги. Ситуація у Великобудищанській громаді контрольована.

Дотримуйтесь режиму комендантської години: із 22:00 до 05:00 перебувати на вулицях без нагальної потреби заборонено.

Не поширюйте неперевірену інформацію. Читайте тільки офіційні та перевірені джерела. Ворог веде активну інформаційну атаку, спрямовану на створення паніки серед українського населення.

Все буде Україна!