Оперативна інформація у громаді станом на 11 липня

Дата: 11.07.2022 10:09

138-й день війни в Україні. Ворог продовжує завдавати нищівних ударів по всій території України. Сьогодні зранку під обстрілами знову опинився Харків, де жителі міста чули вибухи у різних регіонах.

Станом на ранок, ситуація у Великобудищанській громаді спокійна та контрольована.

Щодня о 09:00 загальнонаціональною хвилиною мовчання ми вшановуємо пам‘ять загиблих воїнів у війні з росією.

11 липня на Полтавщині синоптики прогнозують рясні зливи, подекуди з грозами.

З 11 липня тютюнові вироби електричного нагрівання тютюну не можна курити в громадських місцях. Їх заборонено вживати у визначених місцях на рівні із сигаретами, е-сигаретами й кальянами у таких приміщеннях: заклади ресторанного господарства; медзаклади, спортивні, фізкультурно-оздоровчі споруди, навчальні заклади й об’єкти культурного призначення; готелі й гуртожитки; приміщення підприємств, установ та організацій; офісні й державні будівлі; зупинки громадського транспорту, вокзали, станції та приміщення аеропортів; дитмайданчики; місця загального користування житлових будинків, ліфти, підземні переходи тощо.

Комендантська година на Полтавщині діє із 22:00 до 05:00. У цей час перебувати на вулиці без нагальної потреби заборонено.

Пам‘ятайте про дотримання режиму світломаскування у нічний час!

Під час сигналу повітряної тривоги - негайно переходьте в укриття чи скористайтеся правилом двох стін.