Оперативна ситуація у громаді станом на 5 липня

Дата: 05.07.2022 08:16

5 липня. 132-й день війни в Україні.

Сьогодні доба на Полтавщині розпочалася із двох сигналів повітряної тривоги. Станом на ранок, ситуація у Великобудищанській громаді спокійна та контрольована.

Щоранку о 09:00 загальнонаціональною хвилиною мовчання ми вшановуємо пам’ять загиблих українців у війні з росією.

Збірна України вперше в історії виграла медальний залік юніорського чемпіонату Європи з боротьби U20! Серед призерів – спортсмен із Полтавщини Іван Примаченко, який здобув срібну нагороду (вільна боротьба, 97 кг).

Не поширюйте неперевірену інформацію. Читайте тільки офіційні джерела. Ворог веде активну інформаційну атаку, спрямовану на створення паніки серед українського населення.

Пам‘ятайте основні правила безпеки:

• під час сигналу повітряної тривоги негайно переходьте в укриття!
  • дотримуйтесь режиму комендантської години: із 22:00 до 05:00 перебувати на вулиці без нагальної потреби заборонено!
  • Шановні батьки! Прохання контролювати місцезнаходження дітей. Відвідування лісових масивів на Полтавщині під час воєнного стану заборонено. Нагадайте правила поводження на водоймах.
  • Дотримуйтесь світломаскування у нічну пору. Над Полтавщиною все ще курсують ворожі дрони.