Оперативна ситуація у громаді станом на 29 червня

Дата: 29.06.2022 09:44

126-й день протистояння українського народу збройній російській агресії.

Станом на ранок 29 червня, ситуація у Великобудищанській громаді спокійна та контрольована.

Останніми днями ми чуємо жахливі події про російський тероризм та геноцид по відношенню до українців.

Наголошуємо: відразу переходьте в укриття під час сигналу повітряної тривоги. Якщо такої можливості немає - скористайтесь правилом двох стін. Це єдине, що може врятувати ваше життя.

У громаді працює три пункти видачі гуманітарної допомоги: у Вельбівському СБК, у Веприцькому СБК та у приміщенні Великобудищанської сільської ради. За додатковою інформацією звертайтеся до старост.

Не порушуйте правила в умовах воєнного стану:

- дотримуйтесь режиму комендантської години: із 22:00 до 05:00 знаходитись на вулицях без нагальної потреби заборонено;

- пам‘ятайте про світломаскування у нічний час - над Полтавщиною курсують ворожі дрони;

- дотримуйтеся правил поводження на водойдоймах;

- пам‘ятайте про заборону відвідувань лісових масивів.

Шановні жителі громади! Під час відпочинку біля водойм слідкуйте, будь ласка, за чистотою - не залишайте після себе сміття.