Оперативна інформація у громаді станом на 24 червня

Дата: 24.06.2022 10:58

121-й день воєнного простояння.

Учора Україна отримала статус кандидата в ЄС. Президент Володимир Зеленський назвав це рішення одним із найважливіших для України за останні 30 років.

Поряд з гарними новинами, маємо й не дуже втішні: учора ввечері ворог обстріляв сусідню Сумщину (Юнаківська громада) із забороненої зброї - фосфорних снарядів. Є постраждалі.

Про це повідомив начальник Сумської ОВА Дмитро Живицький.

Деякі населені пункти нашої громади межують із Сумською областю. Небезпека залишається досить великою.

Просимо жителів громади реагувати на сигнали повітряної тривоги та відразу переходити в укриття. Якщо такої можливості немає - скористайтесь правилом двох стін.

Комендантська година на Полтавщині діє із 22:00 до 05:00. У цей час перебувати на вулиці без нагальної потреби заборонено.

Пам‘ятайте про світломаскування у нічний час: не вмикайте світло на вулиці та у будинках.