Оперативна інформація у громаді станом на 23 червня

Дата: 23.06.2022 10:46

120-й день повномасштабного вторгнення військ російської федерації на територію України.

І поки захисники ЗСУ мужньо і самовіддано борються за територіальну цілісність нашої держави, українці згуртовуються, донатять кошти, беруть участь у благодійних заходах, збирають неймовірні суми для допомоги нашим захисникам, роблять все можливе і неможливе задля скорішої перемоги над ворогом.

Російські ракети продовжують штурмувати українські міста.

Станом на ранок 23 червня, ситуація у Великобудищанській громаді спокійна та контрольована.

Щоранку о 09:00 загальнонаціональною хвилиною мовчання ми вшановуємо пам’ять загиблих українців у війні з росією.

Сьогодні в Україні відзначають День державної служби. В умовах сьогодення головне завдання держслужбовців - згуртуватися заради спільної мети - Перемоги та продемонструвати міцність української державної служби.

Дотримуйтесь режиму комендантської години: із 22:00 до 05:00 перебувати на вулицях без нагальної потреби заборонено.

Дотримуйтесь режиму світломаскування у нічний період - над Полтавщиною курсують ворожі дрони, яким легше орієнтуватися, якщо світло увімкнене. Не допомагайте ворогові!

У разі сигналу повітряної тривоги обов‘язково переходьте в укриття! Це єдиний спосіб зберегти своє життя.

Україна - незламна країна!