Голова громади Микола Шаблій нагородив спортсменів, які зайняли призові місця на турнірі з кіокушинкай

Дата: 14.06.2022 10:41

Голова Великобудищанської територіальної громади Микола Шаблій відзначив грамотами та цінними подарунками юних спортсменів, які зайняли призові місця на турнірі з кіокушинкай.

Спортивна і здорова молодь - це запорука нашого успішного майбутнього. Активні заняття спортом розвивають м‘язи, формують режим, допомагають побороти негативні емоції. Кіокушинкай - силовий вид карате, під час якого значна частина тренувального часу спрямована на розвиток усіх груп м‘язів.

Нагадаємо, що під час відкритого турніру Полтавської області із кіокушинкай, який нещодавно відбувся у Лохвиці, три учасники з Великобудищанської громади зайняли три призових місця, хоча вони почали займатися цим видом спорту  порівняно недавно.

Призові місця розподілилися таким чином:

1 місце - Щербань Яна;

2 місце - Семітко Станіслав;

3 місце - Антонюк Назар.

До того ж, це був благодійний турнір: усі кошти, які вдалося зібрати на змаганнях, були перераховані на підтримку ЗСУ!

Ще раз вітаємо наших чемпіонів з перемогою і дякуємо тренеру за спортивну молодь!