До Міжнародного дня захисту дітей поліція Миргорода оголошує конкурс дитячого малюнка

Дата: 26.05.2022 10:56

«Я люблю тебе, моя Україно» - до Міжнародного дня захисту дітей поліція Миргорода оголошує конкурс дитячого малюнка.

Вже незабаром чудове дитяче свято, яке щороку 1 червня відзначає весь світ. Зазвичай цей день проходить гучно та весело: з яскравими виступами на площах та в парках, з цікавими майстер-класами, веселими конкурсами, розвагами та смаколиками.

Однак, цього року ми вирішили запропонувати школярам  дистанційний формат святкування.
Наші діти неймовірно талановиті, тож пропонуємо онлайн-конкурс, що допоможе їм розкритися через творчість. Для дітей –  це можливість продемонструвати свої вміння, а для нас з вами – естетична насолода та відчуття гордості за майбутнє нашої славної країни.
Отже, запрошуємо діток Миргородщини від 6 до 16 років взяти участь в дистанційному конкурсі дитячого малюнка «Я люблю тебе, моя Україно».
Умови конкурсу:

- учасником конкурсу може стати кожна дитина, віком від 6 до 16 років, яка проживає у Миргородському районі;
- кожен учасник може подати не більше однієї конкурсної роботи;
- малюнки можуть бути виконані в довільній техніці (олівці, фломастери, фарби тощо) у форматі А4;
- конкурсну роботу необхідно підписати (без зазначення персональних даних та адреси проживання): достатньо вказати ім’я дитини та її вік.

Готовий малюнок необхідно сфотографувати в найкращому ракурсі та надіслати нам повідомленням на ЦЮ сторінку.
Всі роботи будуть розміщені у коментарях під ЦИМ постом у Facebook, до 30 травня, включно.
Оцінювання робіт відбуватиметься шляхом підрахунку вподобайок. По закінченню конкурсу буде визначено  призерів шляхом підсумовування найбільшої кількості лайків.
Результати голосування будуть оголошені 31 травня на офіційній сторінці у ФБ та в персональному повідомленні, адресованому призеру.

Нагородження переможців відбудеться 1 червня, в міжнародний День захисту дітей. Про час та місце повідомимо додатково.
ВАЖЛИВО:

• Надсилаючи фото малюнка для участі в конкурсі, ви погоджуєтесь на його використання у наших соціальних мережах та на сайті ГУНП в Полтавській області.
  • За використання програм та послуг для штучного збільшення кількості лайків учасник автоматично вибуває з конкурсу.Фото без опису