Оперативна інформація у громаді станом на 18.05

Дата: 18.05.2022 09:15

Доба 18.05 розпочалася без сигналів повітряної тривоги на Полтавщині.

Станом на ранок, ситуація у Великобудищанській громаді спокійна та контрольована.

Великобудищанська сільська рада, її відділи та підрозділи працюють у штатному режимі.

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Якщо ви збираєтесь повернутися до власних домівок - будьте обережними! Уважно оглядайте кімнати, не чіпайте жодних незнайомих предметів. Розкажіть про небезпеку дітям! У разі виявлення підозрілого предмета негайно зателефонуйте до служби порятунку за номером 101 або у відділення міліції за номером 102.

Щорічно, у третій тиждень травня в Україні відзначають День вишиванки.

У 2022 році свято випадає на 19 травня.

У мирний час в цей день влаштовували різноманітні заходи. У час війни ми можемо підтримати Україну та підкреслити своє українське походження.

Пропонуємо кожному 19 травня одягнути вишиту сорочку як символ та оберіг українського народу.

Все буде Україна!