Оперативна інформація у громаді станом на 16 травня

Дата: 16.05.2022 10:06

82-а доба протистояння.

Ніч на Полтавщині минула спокійно, хоча учора ввечері та сьогодні було кілька сигналів повітряної тривоги. Станом на ранок, ситуація у Великобудищанській громаді спокійна та контрольована.

Щодня о 09:00 хвилиною мовчання ми вшановуємо пам’ять загиблих українців у війні проти росії. Пам‘ятаємо кожного героя…

Станом на 16 травня у Великобудищанській громаді зареєстровано 860 внутрішньо переміщених осіб. Гуманітарну допомогу можна отримати у Вельбівці, Веприку та у Великих Будищах.

Цього тижня у громаді курсуватиме пільговий автобус у Веприку, Бобрику, Вельбівці та Мартинівці згідно з графіком.

У цей складний час важливо пам’ятати про основні правила задля власної безпеки:

• Дотримуйтеся режиму комендантської години. Із 22:00 до 05:00 перебувати на вулиці без нагальної потреби заборонено!
  • Подбайте про світломаскування! Не вмикайте світло на вулиці та в будинку у нічний час.
  • На час дії воєнного стану на Полтавщині заборонено відвідувати лісові масиви!
  • Не чіпайте та не беріть до рук незнайомих предметів.