Оперативна інформація у громаді станом на 14 травня

Дата: 14.05.2022 09:49

80-та доба повномасштабного вторгнення військ російської федерації на територію України.
80-ту добу наш спокій мужньо обороняють ЗСУ.
Війна не оминула жодного. Кожен із нас пам‘ятатиме біль і жах одного дня - 24 лютого.
Війна ще триває, але добро завжди перемагає зло. І рано чи пізно, УСІ понесуть відповідальність за свої дії.

Тим часом у Києві розпочався перший судовий процес проти російського військового, якого обвинувачують у вбивстві цивільного на Сумщині 28 лютого.

За словами прокурора, 21-річний командир відділення Кантемирівської дивізії визнав свою провину під час слідства. Йому загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі або довічне ув'язнення.
 (Джерело - Суспільне Новини)

Доба на Полтавщині розпочалася без сигналів повітряної тривоги, ситуація у Великобудищанській громаді спокійна та контрольована.

Друзі! Укриття - це єдине, що може врятувати ваше життя від ворожих ракетних ударів. Якщо Ви не вдома чи не маєте змоги спуститись в укриття - скористайтесь правилом двох стін!

Дотримуйтесь режиму комендантської години - із 22:00 до 05:00 перебувати на вулиці без нагальної потреби заборонено!

Не забувайте про світломаскування у темну пору!