Як пройде Великдень в умовах війни

Дата: 15.04.2022 09:59

Про те, як пройде Великдень на території Полтавської області вчора повідомив начальник Полтаської ОВА Дмитро Лунін:

"Російський ворог не гребує нічим. Навіть Великдень для нього лише нагода, щоб зіпсувати українцям велике свято. Ми не хочемо давати окупантам такого шансу, тому маємо максимально убезпечити один одного.

Від 13:00 23 квітня до 6:00 26 квітня не проводимо масових церковних служб ні в храмах, ні на територіях поруч із ними. Богослужіння цими днями в приміщеннях – без вірян. Лише до 10 священнослужителів.

Утім, до Великодня ще більше тижня. Рішення може бути переглянуте, якщо це дозволятиме загальна безпекова ситуація в країні та області. Ми будемо орієнтуватися на рекомендації центральної влади, яка володіє загальною картиною військово-політичної та безпекової ситуації.

Піклуємося один про одного. Все буде Україна".