Оперативна інформація у громаді станом на 13.04

Дата: 13.04.2022 10:38

Учора вдень минулось без повітряної тривоги. Її було оголошено пізно ввечері 12.04 та рано вранці 13.04.

Під ворожим ударом знову опинився Миргород (за повідомленням начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна, по інфраструктурі міста було завдано два удари).

Тому вкотре нагадуємо: ігнорувати укриття під час повітряної тривоги - небезпечно.

Великобудищанська громада продовжує приймати внутрішньо переміщених осіб. Станом на 12.04, у громаді зареєстровано 469 осіб, із них 157 - діти. Вони отримують необхідну гуманітарну допомогу: одяг, ліки, засоби гігієни (фото додаються).

На сьогодні, є потреба у вільних житлових будинках для їх тимчасового проживання.
Якщо Ви володієте такою інформацією - просимо повідомляти у старостати чи за контактами:

Золотоверх Валентина

Будьте обережними! Тисячі боєприпасів залишаються нездетонованими після ворожих обстрілів. А ще рашисти, відступаючи, хаотично мінували все, що можуть: дитячі іграшки, будинки, дитсадки та навіть свою кинуту техніку.

Закликаємо:

- не беріть до рук незнайомі предмети!

- не гуляйте лісами та полями, ходіть лише перевіреними стежками та дорогами з твердою поверхнею.

- не намагайтеся розміновувати вибухонебезпечні предмети власноруч. Одразу повідомте про них спеціалістів ДСНС за номером 101.

Все буде Україна!