Оперативна ситуація у громаді станом на 12.04

Дата: 12.04.2022 10:10

Станом на ранок 12 квітня ситуація у громаді спокійна та контрольована. Великобудищанська сільська рада, усі відділи, підрозділи та старости працюють у штатному режимі.

Чимало населених пунктів громади межують із Сумською областю.

Сьогодні вранці голова Сумської ОВА Дмитро Живицький у відеозверненні повідомив, що російська війська стоять на кордоні з Сумською областю, але сил для удару у них немає. Тому не панікуйте, ситуація під контролем.

«Щодо питання можливого вторгнення і загрози. Дійсно, війська на кордоні з Україною є. На кордоні із Сумською областю – є. Вони постійно переміщуються, передислоковуються, їх то більше, то менше, але наразі ми не спостерігаємо такого ударного угруповання», – зазначив він.

За словами Живицького, триває робота над тим, щоб вторгнення не відбулося.

«Можете бути впевненими, що ми працюємо, військові працюють, всі працюють над тим, щоб не допустити ворога на Сумщину», - наголосив очільник ОВА, додавши, що людям залишати територію області не потрібно.

На тлі новин, що окупант скинув на Маріуполь невідому отруйну речовину, нагадуємо, як вберегти себе.

Як діяти, якщо ворог застосовує хімічну зброю  - читайте в інфографіці.

Повна інструкція від Центру стратегічних комунікацій – за посиланням.

Все буде Україна!