Оперативна інформація у громаді станом на 02.04

Дата: 02.04.2022 10:16

2 квітня. Ще один день війни, але він точно наближає нас до перемоги.

З важливого:

31 березня за ініціативи голови Великобудищанської громади Миколи Шаблія та завдяки небайдужим жителям с. Вельбівка та с. Великі Будища було організовано відправку гуманітарної допомоги до м. Охтирка.
«Цінність цього вантажу, що до його збору долучилася своєю працею майже кожна Вельбівська родина. Млинці, вареники, сирники, тушонка, сало, квашена капуста – все зроблено з любов'ю та душею та буде радувати охтирчан», - поділилась депутат Великобудищанської сільської ради, жителька с. Вельбівка Віталіна Пинчук.

Дякуємо кожному, хто долучився.

Сьогодні з 09:00 до 16:00 у приміщенні Веприцького СБК проходить збір гуманітарної допомоги для жителів м. Тростянець (потрібно будь-які продукти харчування). Просимо надати посильну допомогу!

Відправка допомоги планується на завтра.

Із сьогоднішнього дня на Полтавщині скорочено комендантську годину. Відтепер вона з 21:00 до 06:00.

Обов’язково реагуйте на повітряну тривогу і негайно переходьте в укриття! Збережіть своє життя!

Все буде Україна!