Оперативна інформація у громаді станом на 30 березня та потреби, які виникли для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 30.03.2022 09:59

Дякуючи героїчному протистоянню Збройних Сил України, ніч на 30 березня у Великобудищанській громаді минула спокійно, ситуація - контрольована.

Станом на 29.03 у громаді зареєстровано внутрішньо переміщених осіб - 323, із них дітей - 124.

З кожним днем кількість ВПО стає все більшою, тому просимо жителів громади надати посильну допомогу.

Громадяни прибувають з усіх куточків України. У декого зруйновані будинки, дехто взагалі залишився без житла. Ми повинні увійти в положення і подати руку допомоги, враховуючи те, що майже половина переселенців - діти.

Потреба:

• ліки від кашлю та нежиті для дітей;
  • будь-які крупи;
  • памперси для дорослих;
  • дитячі памперси (1,2,4,5)

З питань реєстрації внутрішньо переміщених осіб та питань з надання допомоги звертайтеся за контактами:

Золотоверх Валентина

Дякуємо всім небайдужим!