Ситуація у громаді станом на 14.03

Дата: 14.03.2022 10:00

Сьогодні 19-й ранок у стані війни. Ситуація у Великобудищанській громаді контрольована та спокійна.

Просимо жителів громади дотримуватися режиму комендантської години (з 19:00 до 06:00) та світломаскування у темну пору.

У разі виникнення повітряної тривоги спускайтесь до укриттів (детальна інструкція про те, де і як слідкувати за тривогами та загрозами на території громади є у прикріпленому дописі). Безпека - понад усе!

Не публікуйте в Інтернеті, не пересилайте по месенджерах відео/фотоматеріали щодо переміщення української техніки. Не розповідайте незнайомим людям про населені пункти, місця збору допомоги чи теперішню ситуацію у громаді - ворог може вдаватися до різних хитрощів та маніпуляцій.

Все буде Україна!