Ситуація у громаді станом на 10.03

Дата: 10.03.2022 09:16

Шановна громадо!

Працівники Великобудищанської сільської ради, депутатський корпус, усі небайдужі мешканці сіл щодня роблять усе можливе, щоб допомогти українській армії.

Уже неодноразово по всіх старостатах жителі збираються для виготовлення маскувальних сіток, за першої необхідності - приносять продукти; разом готують, концервують, заготовляють і шукають можливості для надання будь-якої допомоги.

Декілька разів ми відправляли гуманітарну допомогу (для Сумської та Харківської областей). Дякуємо усіх, хто долучався!

На сьогодні, на території Великобудищанської громади зареєстровано внутрішньо переміщених осіб - 41.  Усі вони забезпечені житлом, їжею, одягом та ліками.

Нагадуємо: щоб стати на облік - просимо вас з документами з‘явитися до Великобудищанської сільської ради, Вельбівського, Плішивського, Книшівського, Бобрицького, Мартинівського та Веприцького старостату.

З усіх питань звертайтеся за телефонами:

Золотоверх Валентина