Переглянути місця розташування захисних споруд в області можна на інтерактивній карті

Дата: 21.02.2022 13:33

На території Полтавської області готових та обмежено готових до використання за призначенням 767 захисних споруд.

До захисних споруд цивільного захисту належать сховища та протирадіаційні укриття. Всі вони зібрані в інтерактивній карті,  на сайті ГУ ДСНС у Полтавській області http://surl.li/bkqit.

Захисні споруди позначені відповідними знаками. На карті додано позначки, яка саме споруда подвійного використання знаходиться за адресою: підвал, підземний паркінг, підземний перехід і чи облаштовано на ній пандус. Натиснувши на значок, можна побачити адресу розміщення укриття, тип захисної споруди та кількість осіб, які можуть там перебувати.

Як зазначив т.в.о. голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін, наразі на Полтавщині безпекова ситуація стабільна й контрольована: профільні служби оглядають захисні споруди та перевіряють їх на відповідність чинним нормам. На підприємствах і в установах обладнано 767 захисних споруд, у підвалах будинків – понад 8,5 тисячі. Наразі цього достатньо для будь-яких ситуацій.