Вітаємо переможців обласної олімпіади з історії!

Дата: 02.02.2022 08:09

22 січня 2022 року за інформаційної та організаційної підтримки комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед здобувачів освіти 8-11 класів, які представляли заклади загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад.

Журі визначило переможців цих інтелектуальних змагань. За їх результатами, ми щиро вітаємо команди Сергіївської, Великобудищанської та Гадяцької територіальних громад з успішним виступом на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, де наші представники вкотре продемонстрували чудові результати: учениця 8 класу Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради ЛУКАШУК ОЛЕКСАНДРА (І місце), учень 10 класу Книшівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великобудищанської сільської ради САГАЙДАК ТАРАС (ІІ місце), учень 11 класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради БАСАРАБ СТАНІСЛАВ (ІІІ місце).

Ви всі великі молодці! А ми неймовірно щасливі, що маємо змогу працювати з такими талановитими та здібними учнями і дуже пишаємося вами! Бажаємо усім успіхів у нових інтелектуальних змаганнях!

Дякуємо за роботу з підготовки переможців вчителям: Ілляшенко Антоніні Григорівні, Голоузу Анатолію Семеновичу, Бредуну Максиму В’ячеславовичу.

Підготував директор Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА