Перевірки дотримання протиепідемічних обмежень у Полтаві тривають

Дата: 28.01.2022 09:58

26.01.2022 у спільно з представником Управління Національної поліції та з представником місцевої влади були проведені комісійні перевірки з дотримання протиепідемічного режиму суб’єктами господарювання в ТЦ «ЕКВАТОР» а саме: ДП «Адідас-Україна», ресторан «Американської кухні», магазин «SHARMAN», магазин «bags etc», ТОВ «Фудком» магазин «Велмарт», «СМІК».

Також фахівці Служби здійснили рейди у кінотеатр та кафе «Wizoria», кафе «Montana pizza», магазин «Продукти від Мілани».

У ході перевірок враховані вимоги, визначені постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» № 1236 від 09.12.2020 (із змінами), постановами Головного державного санітарного лікаря України про затвердження протиепідемічних заходів.

Суттєві порушення не виявлені, за необхідності проведені роз’яснювальні роботи з метою недопущення подальших порушень.

За матеріалами

в Полтавській області