СПЕЦІАЛІСТИ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ПРОДОВЖУЮТЬ ПЕРЕВІРЯТИ ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ВИМОГ СУБ’ЄКТАМИ ГОСПОДАРЮВАННЯ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 21.01.2022 11:37

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області щоденно забезпечують посилений контроль за дотриманням обмежень, встановлених Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

20.01.2022 року працювали дві групи. До складу комісії входили представники Держпродспоживслужби Полтавщини, поліціянти і представники Київської райдержадміністрації.

Були перевірені такі об’єкти:

– Магазин «Текстиль» ТЦ «ЦУМ», магазин «Daniela sposa» весільний салон ТЦ «ЦУМ», заклади громадського харчування  – «Ресторан «Шалена шкварка» і  «Ресторан «Криниця».

Також спеціалісти Служби відвідали: ТОВ «Дельта Продукт», магазин «Хуторок», гастроном «Каштанчик», магазин «Майстер», «Пан пельмень», кафе «Нью – Йорк Стрит Пица».

Суттєвих порушень не виявили. За необхідності проводилася роз’яснювальна робота з метою недопущення подальших порушень.

Перевірки фахівці Головного управління Держпродспоживслужби Полтавщини здійснюють і у будні і у вихідні. Тож, не варто сподіватися, що комісійні рейди вас оминуть. Закликаємо, дотримуйтеся протиепідемічних заходів! Вони вбережуть життя і здоров’ я вас і ваших рідних!

За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області