Пацієнти із COVID-19, як і раніше, будуть користуватись сучасними та дієвими методами лікування.

Дата: 21.01.2022 08:24

Для цього у грудні було оновлено протокол «Надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Окрім того, для лікування у стаціонарах закуплено «Ремдесевір» (понад 66 тисяч флаконів) та «Тоцилізумаб» (понад 3 тисячі флаконів).

Також підписано договір на поставку 300 тисяч курсів «Молнупіравіру» – препарату для амбулаторного лікування COVID-19, щоб убезпечити, в першу чергу, групи ризику від переходу захворювання із легкого ступеня тяжкості до середнього та важкого.

Укладено попередній договір про закупівлю 300 тис. курсів лікування препарату «Паксловід».

Для ефективного лікування пацієнтів раніше Уряд спростив процедуру державної реєстрації лікарських засобів від COVID-19 для екстреного медичного застосування.