ПРО РЕЗУЛЬТАТИ МОНІТОРИНГОВИХ ПЕРЕВІРОК ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ, ЯКІ ЗДІЙСНИЛИ ФАХІВЦІ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ПОЛТАВЩИНИ

Дата: 18.01.2022 10:14

Транспорт, заклади громадського харчування, магазини, об’єкти побутового обслуговування населення та інші заклади у полі зору фахівців Держпродспоживслужби Полтавщини.

Із метою запобігання та профілактики поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) фахівці Полтавського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області і у будні і вихідні здійснюють перевірки протягом тижня здійснили 124 заходи стосовно об’єктів різних сфер діяльності.

За період з 10.01.2022 по 16.01.2022 рік фахівці Управління організували 72 комісійні обстеження щодо дотримання карантинних вимог суб’єктами господарювання різних сфер діяльності. Склали 22 протоколи.

Порушення, що були виявлені під час перевірок, стосувались дотримання маскового режиму,  соціальної дистанції, проведення вологого прибирання та обробки контактних поверхонь з використанням дезінфікуючих засобів.

Протягом минулих вихідних фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтаській області здійснили  33 комісійні  обстеження. Робочі групи перевірили: 3 заклади громадського харчування, 14 продовольчих магазинів, 14 непродовольчих магазинів та 2 об’єкти побутового обслуговування населення. Склали 13 протоколів щодо порушення карантинних заходів.

У складі комісії спільно із працівниками поліції, фахівцями управління інфраструктури та цифрової трансформації  облдержадміністрації, представниками відділу з питань транспортних перевезень Полтавського міськвиконкому та Слобожанського міжрегіонального Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області здійснили  186  перевірок транспортних засобів. Склали  5 протоколів та надали  27 пропозицій стосовно дотримання протиепідемічних заходів,  пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

Із суб’єктами господарювання проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог Постанов Головного державного санітарного лікаря України.

За матеріалами

Головного управління