ПЕРЕВІРКИ ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕННЯ НА ПОЛТАВЩИНІ ТРИВАЮТЬ

Дата: 18.01.2022 10:12

Аби мінімізувати розповсюдження захворювання коронавірусної хвороби, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області спільно з органами місцевого самоврядування та представниками Головного управління Національної поліції в Полтавській області посилили контроль за дотриманням суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог.

Вони встановлені постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Перевіряють соціально значущі заклади і у будні і у вихідні. Все для того, щоб зменшити ризики інфікування небезпечним захворюванням COVID-19 серед населення та запобігти ускладненню епідемічної ситуації на території Полтавської області. Тим паче, в  Україні і на Полтавщині ширитися новий штам коронавірусної хвороби – «Омікрон».

За матеріалами

Головного управління