Запрошуємо на презентацію результатів дослідження рівня знань землевласників та землекористувачів окремих аспектів земельного законодавства

Дата: 23.12.2021 12:21

23 грудня 2021 року об 11:00 відбудеться онлайн-презентація результатів соціологічного дослідження рівня знань землевласників та землекористувачів окремих аспектів земельного законодавства.

У презентації візьмуть участь:

• ВАЛЕРІЯ КОЛОМІЄЦЬ, заступниця Міністра юстиції України;

• ОЛЕКСАНДР БАРАНОВ, в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги;

• МАРИНА ШПІКЕР, соціологиня, аспірантка кафедри соціології Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського».

Польовий етап соціологічного дослідження проходив з 21 жовтня по 03 грудня 2021 року. Усього було опитано 10 тис. повнолітніх мешканців України методом вуличного опитування віч-на-віч (F2F) по всій території Україні (за винятком тимчасово окупованих територій). До опитування були залучені більш як 500 інтерв’юерів та 46 супервайзерів - працівники системи надання безоплатної правової допомоги, які пройшли попереднє навчання.

У ході дослідження була отримана інформація:

• щодо знань землевласників та землекористувачів окремих аспектів земельного законодавства

• щодо статусу володіння землею

• щодо ефективності каналів інформування щодо земельного законодавства

• щодо обізнаності населення про існування системи надання БПД.

Дослідження проводилось для виконання завдання Проєкту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство».

Онлайн-трансляція заходу відбудеться на офіційній сторінці Координаційного центру з надання правової допомоги в мережі Facebook.