Голова громади Микола Шаблій відвідав Донецький прикордонний загін та передав військовим необхідні речі

Дата: 17.12.2021 13:15

Голова Великобудищанської територіальної громади Микола Шаблій має звання генерал-майора і раніше був начальником Донецького прикордонного загону, тому продовжує допомагати своїм колишнім підопічним, особливо, у такий важкий час.

16 грудня Микола Шаблій разом із радником голови Полтавської обласної ради Олександром Буцьким передали для військових Донецького прикордонного загону у зону проведення ООС необхідні речі: продукти харчування, будматеріали, бензопили та деревину для обладнання споруд, а також речі першої необхідності.

Малюнки зі слова підтримки військовим передали діти, які привітали захисників із прийдешніми святами та подякували за те, що тримають мирне небо над Полтавщиною.