Результати щоденних спільних перевірок громадського транспорту на предмет дотримання карантинних вимог

Дата: 08.12.2021 09:09

За ініціативи Управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації, починаючи з 22 жовтня 2021 року, проводиться щоденний контроль за дотриманням протиепідемічних заходів на пасажирському автомобільному транспорті.

Працівниками Управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації спільно з представниками відділу з питань транспортних перевезень Полтавського міськвиконкому, Полтавської районної державної адміністрації, Слобожанського міжрегіонального Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області, Управління патрульної поліції в Полтавській області та Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області за період із 29 листопада по 03 грудня 2021 року проведено 5 перевірок транспортних засобів на відповідність дотримання автомобільними перевізниками законодавства про автомобільний транспорт та протиепідемічних заходів під час перевезення пасажирів у Полтавській області.

Обласна робоча група здійснювала контроль на автобусних зупинках та автостанціях  у м. Полтава.

За вищезазначений період було перевірено 251 транспортний засіб та складено 12 актів.

Особлива увага робочої групою приділялася дотриманню автомобільними перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19). Ідеться про:

- наявність в салоні транспортного засобу інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування автомобільним транспортом;

- наявність у транспортному засобі інформаційних матеріалів для пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби (СOVID-19).

наявність у водія респіратора або захисної маски;

- кількість пасажирів не більше, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб;

Разом із тим, проводилася перевірка дотримання договірних умов, зокрема наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів; технічного стану; комплектності, зокрема наявності в належному стані аптечок і вогнегасників.

Відповідні рейдові перевірки обласною та місцевими робочими групами проводитимуться й надалі.

Управління інфраструктури та цифрової трансформації

Полтавської обласної державної адміністрації