A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобудищанська громада
Полтавська область, Миргородський район

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Великобудищанської сільської ради

Дата: 18.11.2021 13:41
Кількість переглядів: 306

На підставі рішення виконавчого комітету Великобудищанської сільської ради від 25.03.2021 року  № 56 "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу "Центр надання соціальних послуг" Великобудищанської сільської ради та відповідно до частини другої ст.13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» оголосити  конкурс на заміщення вакантної посади  директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Великобудищанської сільської ради  (далі – Центр).

Місце знаходження  комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Великобудищанської сільської ради:  37320, Полтавська область, Гадяцький (Миргородський) район, село Великі Будища, вулиця Миру,       будинок 1.

Основними напрямками діяльності Центру є:

- проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;

- надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Заробітна плата директора Центру визначається відповідним Наказом Міністерства соціальної політики України від 18.05.2015 року № 526 "Про умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді".

Приймання документів від претендентів здійснюється з 08.00 години по 17.00 годину з 18 листопад 2021 року по 02 грудня 2021 року.

Документи приймаються  за адресою:  37320, Полтавська область, Гадяцький (Миргородський) район, с.Великі Будища,  електронна адреса: velbud.rada@ukr.net

 

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

– заяву про участь у конкурсі за визначеною формою;

– належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

– автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

– мотиваційний лист, складений у довільній формі;

– довідку про відсутність судимості;

– перспективний план розвитку комунального закладу «Центр надання соціальних послуг»  Великобудищанської сільської ради.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Претендент не допускається до участі в конкурсі у разі:

 • неподання ним повного покету документів;

 • його невідповідності кваліфікаційним вимогам, визначеним Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників «Випуск 80 «Соціальні послуги», затвердженим наказом Мінсоцполітики від 29 березня 2017 року № 518;

 • наявності не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.

Уповноважена особа не пізніше ніж через три робочих дні з дати надходження документів для участі в конкурсі повідомляє претендентам про результати перевірки документів.

Після усунення претендентом недоліків, виявлених у поданих документах, він може подати належним чином оформлені документи повторно у межах встановленого строку для їх подання, визначеного в умовах проведеного конкурсу.

Претенденти допущені до участі в конкурсі, є його учасниками.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж 5 років.

Проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Великобудищанської сільської ради відбудеться в приміщенні Великобудищанської сільської ради 20 грудня 2021 року о 14:00 год. 

Переможець конкурсу визначається за результатами:

 • перевірки на знання законодавства України (Закону України «Про соціальні послуги», інші нормативно-правові акти у сфері надання соціальних послуг, державні стандарти надання соціальних послуг);

 • оцінювання презентації (викладеної державною мовою) перспективного плану розвитку надавача соціальних послуг комунального сектору, відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо зазначеної презентації.

Оцінювання учасників конкурсу відбувається усіма членами конкурсної комісії згідно відповідних критеріїв.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі:

Князєва Наталія Миколаївна, velbud.rada@ukr.net, тел. 068-397-02-62 

Зразок заповнення заяви - Заява                                             

Перелік

запитань для перевірки на знання норм відповідного законодавства України кандидатів на зайняття вакантної посади директора

Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Великобудищанської сільської ради.

 

 1. . Що таке базові соціальні послуги? Їх види.

 2. . Чинники, що можуть зумовити складні життєві обставини.

 3. Хто є надавачами соціальних послуг?

 4. . Хто є отримувачами соціальних послуг?

 5. . Якими нормативно-правовими актами регулюється сфера надання соціальних послуг?

 6. . Мета створення та структура Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг?

 7. . Державні стандарти соціальних послуг?

 8. . Які етапи ведення випадку?

 9. . Основні цілі надання соціальних послуг.

 10. .  Основні принципи надання соціальних послуг.

 11. .  Що таке супервізія?

 12. .  Сфера дії Закону України «Про соціальні послуги».

 13. .  Оцінювання потреб особи/сім’ї у соціальних послугах.

 14. .  Що передбачає договір про надання соціальних послуг?

 15. Порядок здійснення послуги, що надається екстрено (кризово).

 16. Надання соціальних послуг шляхом соціального замовлення.

 17. Зміст, обсяг, умови та порядок надання соціальної послуги соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах.

 18. Загальні підходи щодо організації та надання соціальної послуги денного догляду.

 19. Проведення моніторингу надання соціальних послуг .

 20. Оцінка якості соціальних послуг.

 21. Фінансування соціальних послуг.

 

 

Оголошення

про початок формування конкурсної комісії

для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального закладу  "Центр надання соціальних послуг "

Великобудищанської сільської ради

 

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» виконавчий комітет Великобудищанської сільської ради оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора  комунального закладу  "Центр надання соціальних послуг" Великобудищанської сільської ради.

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як п’ять осіб.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги», а саме:

1) уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;

2) отримувачі соціальних послуг;

3) надавачі соціальних послуг;

4) об’єднання працівників системи надання соціальних послуг;

5) об’єднання надавачів соціальних послуг;

6) об’єднання отримувачів соціальних послуг.

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники того надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, в якому проводиться конкурс на зайняття посади керівника.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна надавати з 8:00 до 17:00 (обідня перерва з 12:00 до 13:00), крім вихідних, протягом 10 календарних днів з дати оприлюднення оголошення до загального відділу Виконавчого комітету Великобудищанської сільської ради за адресою: 37320, Полтавська область, Гадяцький район, с.Великі Будища.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь