У Великобудищанському спеціалізованому закладі освіти встановили вуличні тренажери

Дата: 18.11.2021 12:03

Раніше група компанії «Нафтогаз» оголосила Конкурс грантів «Енергія розвитку» для органів місцевого самоврядування у регіонах виробничої присутності АТ «Укргазвидобування».

За результатами конкурсу, у якому було представлено 6 проєктів, проєкт Великобудищанської громади «Спорт для всіх» став переможцем.

«Нафтогаз» дбає про розвиток громад, на території яких здійснює свою виробничу діяльність.

16 листопада у рамках проєкту «Енергіргія розвитку» відбулось відкриття вуличних тренажерів для Великобудищанського спеціалізованого закладу освіти І-ІІІ ступенів Миргородського району Полтавської області.

На заході були присутні представники «Нафтогаз», а також заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Близнюк, секретар виконавчого комітету Лариса Даниленко та директор Великобудищанського СЗО І-ІІІ ступенів Олександр Геращенко .