Звернення виконувача обов’язків голови Миргородської райдержадміністрації Віталія Дяківнича з нагоди Дня вигнання нацистських окупантів з України

Дата: 28.10.2021 10:42

Дорогі ветерани Другої світової війни!
Шановні жителі Миргородщини!
28 жовтня країна відзначає День вигнання нацистських окупантів з України.
77 років тому цей день приніс не тільки радість перемоги над нацизмом, але й відізвався болем та жалобою чи не у кожній сім’ї.
Сьогодні ми вшановуємо пам'ять та згадуємо героїв, які у роки Другої світової війни ціною власного життя виборювали мир та спокій на українській землі.
Низько вклоняємось воїнам - визволителям - усім, хто зробив свій внесок у перемогу в Другій світовій війні.
Шановні ветерани! Ваша відвага, героїзм та нескореність духу є прикладом для усіх захисників України, які нині боронять цілість і незалежність нашої країни.
У цей славетний день від щирого серця бажаю Вам здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних!
Низький уклін вам! Вічна пам'ять загиблим!
Слава Україні!

З повагою,