З перших уст лікаря

Дата: 25.08.2021 16:31

За 20 років роботи медсестра Наталія Ліхошерстова зробила тисячі щеплень немовлятам і літнім людям. І не бачила жодного випадку побічних ефектів від вакцини.

Реакція була — але це показує, що імунітет працює.

Свій захист від #COVID19 жінка отримала також. Щойно з'явилася можливість, одразу вакцинувалася AstraZeneca. Зробила це, щоби стати прикладом для своїх пацієнтів.

У розпал пандемії Наталія працювала палатною медсестрою. Протягом добової зміни бігала поміж трьох десятків хворих, допомагаючи їм дихати і приймати ліки.

Для неї вакцинація — це шанс захиститися, подолати хворобу і більше не втрачати людей.

Історію Наталії читайте на The Ukrainians ? bit.ly/3xDodRk

Медичні працівники мають високий ризик інфікування. Якщо ви працюєте у закладі охорони здоров‘я, але ще не вакцинувалися, зверніться до свого роботодавця.

Детальніше: https://vaccination.covid19.gov.ua/