Реалізація Веприцьким старостатом Великобудищанської сільської ради заходів по боротьбі з амброзією полинолистою

Дата: 07.07.2021 14:46

Друга половина літа і початок осені – пора цвітіння амброзії полинолистої, пилок якої – найсильніший алерген для людей різного віку.

Тобто, боротьба з бур’янами, у тому числі амброзією полинолистою – обов’язок кожного громадянина, підприємця та посадових осіб.

Нагадуємо всім мешканцям територіальної громади, власникам дачних та інших земельних ділянок про особисту адміністративну відповідальність за порушення фітосанітарного законодавства.

Виконавчий комітет Великобудищанської сільської ради закликає всіх небайдужих до свого здоров’я і здоров’я оточуючих та екологічного стану наших населених пунктів до плідної співпраці по знищенню амброзії на засмічених ділянках. Також звертаємось з проханням до керівників підприємств, організацій всіх форм власності, землекористувачів та населення проводити всі необхідні заходи по захисту та оздоровленню екологічного стану наших сіл. Ми впевнені, що лише спільними зусиллями зможемо призупинити розповсюдження злісного карантинного бур’яну – амброзії полинолистої. Не можна стояти осторонь. Боротьба з амброзією – справа кожного. Адже знищення амброзії збереже і фізичне здоров’я людей, і чистоту довкілля.