ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ

Дата: 01.07.2021 16:19

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ для розробки заходів з реалізації Стратегії розвитку Великобудищанської сільської територіальної громади на період до 2027 року

Виконавчим комітетом Великобудищанської сільської ради розробляється Стратегія розвитку Великобудищанської територіальної громади на період до 2027 року (далі – Стратегія).

Важливим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. Ідеї проєктів будуть відібрані та проаналізовані робочою групою з розробки Стратегії.

Запрошуємо всіх зацікавлених у розвитку Великобудищанської територіальної громади, представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідею(-ї) проєкту(-ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

2. Термін реалізації проєкту – не більше 6 років (до 2027 року)

3. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.

4. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 2,

Додаток 2.1 (чистий бланк для заповнення)).

Приклад заповненої форми проєктної ідеї  Додаток 3.

5. Проєктна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Великобудищанської територіальної громади (Додаток 1)

6. Збір проєктних ідей триває з 02.07.2021  до 17.07.2021 включно. Проєктна пропозиція має бути надіслана не пізніше 23:59 17.07.2021 року.

Проєктні пропозиції, які будуть надіслані пізніше встановленого строку чи не відповідатимуть встановленій формі, розглядатися не будуть.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: velekonomik@ukr.net з поміткою «Проєкти до Стратегії».

Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь ласка, до завідуючої сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Великобудищанської сільської ради – Тимошенко Віти Володимирівни, тел. +380 (97) 051-56-07